Hans J. Wegner. Stol model CH24, 'Y-stol', eg | Lauritz.com
STOL, "Y-stolen", Hans J. Wegner för Carl Hansen & Son, Odense, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Hans J Wegner karmstol CH24 Y-stol i ek, Carl Hansen & Son. 55 cm bred. | Barnebys
STOLAR, 4 st, "Y-stolen", Hans J Wegner för Carl Hansen, Danmark. - Bukowskis
Hans J. Wegner. Y-stol af patineret eg. Defekt armlæn | Lauritz.com
HANS J WEGNER, stolar, 6 st, "CH24" "Y-stolen", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark, 1950-tal. - Bukowskis
carl hansen | Barnebys
Hans J Wegner Y-stolen 4 st - Stockholms Auktionsverk
Ny særudgave af Y-stolen forhandles kun på én bestemt dag | bobedre.dk
STOLAR, 6 st, "Y-stolen", Hans J. Wegner, Carl Hansen & Son. - Bukowskis
Hans J. Wegner Y-stol CH24 Eg sort | Auktionshuset dab A/S
A set of six Hans J Wegner oak chairs by Carl Hansen & Son, Danmark, 1950-60-tal. - Bukowskis
HANS J WEGNER, "Y-stolen", stol, Carl Hansen & Son, Danmark. - Bukowskis
8 stk. Hans J. Wegner Y-stole, bøg | Campen Auktioner A/S
Six chairs, model "y-chair"designed by Hand J. Wegner for Carl Hansen & Son. - Bukowskis
20 x CH24 Wishbone Y-Chair dining chair by Hans J. Wegner for Carl Hansen & Søn, 1950s | #44578
STOL, "Y-stolen", Hans J. Wegner, Carl Hansen & Son. - Bukowskis
A set of six Hans J Wegner oak 'Wishbone chairs', Carl Hansen & Søn, Denmark. - Bukowskis
Hans J Wegner Y-stolar - Stockholms Auktionsverk
A set of four + two armchairs 'Y-chair' by Hans J Wegner, Carl Hansen & Son, Denmark. - Bukowskis
Pair of Hans Wegner Chairs | Flure Grossart Vintage Design & Interiors
Stol Y-stolen Hans J. Wegner för Carl Hansen&Son - Stockholms Auktionsverk
Stolar, 4 st, design: Hans J Wegner, Y-stolen, Carl Hansen & son, Danmark, stämplade och etikettmärkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8009
Y-stolar design Hans J Wegner - Stockholms Auktionsverk
HANS J. WEGNER. Der "Y Chair", Eiche, für Carl Hansen & Son, Odense, Dänemark. Möbel - Sessel & Stühle - Auctionet
STOLAR, 8 st, "Y-stolen", Hans J. Wegner, Carl Hansen & Son. - Bukowskis
Hans J. Wegner. 'Y-stol' CH24 i orangerød | Lauritz.com