Home

Archeolog inteligence poradce jalgpalli rahvaliiga Účast Obchod Utlačovatel

Rahvajalgpall - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Eestlastest koosnev võistkond võitis Soome jalgpalli rahvaliiga | Jalgpall  | ERR
Eestlastest koosnev võistkond võitis Soome jalgpalli rahvaliiga | Jalgpall | ERR

Jalgpalli rahvaliiga maakonnaderbi teise vaatuse võitis Viljandi

VIDEO | Jalgpalli rahvaliigades võidutsesid FC Lebo Ülesanne ja Värska |  Jalgpall | ERR
VIDEO | Jalgpalli rahvaliigades võidutsesid FC Lebo Ülesanne ja Värska | Jalgpall | ERR

sport | ERR
sport | ERR

Saavutused - EKSL 6.-9.kl. jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlused

Ida-Helsinki jalgpalli rahvaliiga medal! (124506369) - Osta.ee

Playtech Estonia - Suvi on täies hoos ja niisamuti jalgpalli rahvaliiga.  Siin nüüd väike vahekokkuvõte, mis Playtechi meeskonnaga rahvaliigas  toimub: Playtechi jalgpalli meeskond paigutati tänavu B-tasandile ja mitte  Tartu linna, vaid maakonna
Playtech Estonia - Suvi on täies hoos ja niisamuti jalgpalli rahvaliiga. Siin nüüd väike vahekokkuvõte, mis Playtechi meeskonnaga rahvaliigas toimub: Playtechi jalgpalli meeskond paigutati tänavu B-tasandile ja mitte Tartu linna, vaid maakonna

Uudised
Uudised

Uudised - EKSL 6.-9.kl. noormeeste jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlustel  saavutas esikoha Narva Pähklimäe Gümnaasium!
Uudised - EKSL 6.-9.kl. noormeeste jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlustel saavutas esikoha Narva Pähklimäe Gümnaasium!

Rahvaliiga ajalugu

Jalgpalli rahvaliiga finaalis kohtuvad FC Lebo Ülesanne ja JK Pärnu Sadam

Uudised
Uudised

Jalgpalli rahvaliiga tõi väljakutele 1870 huvilist | Jalgpall | ERR

6.-9. klassi rahvaliiga jalgpalli finaalvõistlustel saavutasid Koeru poisid  7. koha - Maaleht
6.-9. klassi rahvaliiga jalgpalli finaalvõistlustel saavutasid Koeru poisid 7. koha - Maaleht

Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljakul toimusid Rahvaliiga jalgpalli  finaalvõistlused noormeestele - Maaleht
Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljakul toimusid Rahvaliiga jalgpalli finaalvõistlused noormeestele - Maaleht

Uudised

Tartu Hansa Kool - 11.okt toimunud Eesti Koolispordi Liidu 6.-9. klassi jalgpalli  rahvaliiga finaalturniiril Valtu kunstmuruväljakul võitis Tartu Hansa Kool  III koha. Võistkonda kuulusid: Kaarel Kivisaar Taavi Tamm Steven Beier  Andreas Junkin
Tartu Hansa Kool - 11.okt toimunud Eesti Koolispordi Liidu 6.-9. klassi jalgpalli rahvaliiga finaalturniiril Valtu kunstmuruväljakul võitis Tartu Hansa Kool III koha. Võistkonda kuulusid: Kaarel Kivisaar Taavi Tamm Steven Beier Andreas Junkin